O'zbekiston Нексия 3 ишлаб чиқариш тўхтади 2 yil ago 1 min read Охирги Нексия-3 автомашинаси конвейердан чиқарилди Continue Reading Previous: КОНСТИТУЦИЯВИЙ ИСЛОҲОТЛАРНИНГ МУҲИМ УСТУВОР ЙЎНАЛИШИNext: ЁШЛАРГА ОИД ЯНГИ НОРМАЛАРНИ КЕЛАЖАГИМИЗ ЭГАЛАРИ КЎТАРИНКИ РУҲДА ҚАРШИ ОЛИШМОҚДА Shu kabi xabarlar Аббос Файзуллаевга Туркиянинг “Галатасарой” клуби қизиқиш билдирмоқда 1 min read O'zbekiston Аббос Файзуллаевга Туркиянинг “Галатасарой” клуби қизиқиш билдирмоқда 5 kun ago Президент топшириғи билан электр ва газ тарифлари оширилиши 1 майгача кечиктирилди 1 min read O'zbekiston Президент топшириғи билан электр ва газ тарифлари оширилиши 1 майгача кечиктирилди 5 kun ago Болалар калтакланган Танзиландия хусусий боғчасининг лицензияси бекор қилинди O'zbekiston Болалар калтакланган Танзиландия хусусий боғчасининг лицензияси бекор қилинди 5 kun ago Байрам арафасида ота 3 нафар фарзанди учун 171 млн сўм алимент маблағни тўлаб берди 1 min read O'zbekiston Байрам арафасида ота 3 нафар фарзанди учун 171 млн сўм алимент маблағни тўлаб берди 2 hafta ago Жамоатчилик назорати: Фуқаролик жамияти институтларининг ишончи 1 min read O'zbekiston Жамоатчилик назорати: Фуқаролик жамияти институтларининг ишончи 2 hafta ago Бегоналар юкини олиб ўтишга рози бўлманг! 1 min read O'zbekiston Бегоналар юкини олиб ўтишга рози бўлманг! 3 hafta ago